LFA150F-12-CGR
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-12-CGR.pdf2.LFA150F-12-CGR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-12-CGR Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1014 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-12-CGR.pdf2.LFA150F-12-CGR.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-12-CGY
LFA150F-12-CGY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 901 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CGY.pdf
RFQ
LFA150F-12-CG
LFA150F-12-CG
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 979 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CG.pdf
RFQ
LFA150F-12-CGJ1
LFA150F-12-CGJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1096 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CGJ1.pdf
LFA150F-12-CJ1R
LFA150F-12-CJ1R
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 813 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CJ1R.pdf
LFA150F-12-C
LFA150F-12-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1046 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-C.pdf
LFA150F-12-CJ1
LFA150F-12-CJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 866 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CJ1.pdf
LFA150F-12-CJ1Y
LFA150F-12-CJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 920 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CJ1Y.pdf
LFA150F-12-CGR2
LFA150F-12-CGR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 853 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CGR2.pdf
LFA150F-12-CJ1R2
LFA150F-12-CJ1R2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Κατεβάστε: LFA150F-12-CJ1R2.pdf
LFA10F-5-Y
LFA10F-5-Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V
Κατεβάστε: LFA10F-5-Y.pdf
LFA150F-12
LFA150F-12
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Κατεβάστε: LFA150F-12.pdf
LFA150F-12-CGJ1Y
LFA150F-12-CGJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 848 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-CGJ1Y.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών