LFA10F-3R3-Y
CoselCosel
LFA10F-3R3-Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA10F-3R3-Y.pdf2.LFA10F-3R3-Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA10F-3R3-Y
Αριθμός εξαρτήματος LFA10F-3R3-Y Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5467 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA10F-3R3-Y.pdf2.LFA10F-3R3-Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Σειρά LF Αλλα ονόματα 1776-3168
LFA10F-3R3-Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 68.5% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εγκρίσεις CE, cURus, TUV