LFA100F-48-SNCY
CoselCosel
LFA100F-48-SNCY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA100F-48-SNCY.pdf2.LFA100F-48-SNCY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA100F-48-SNCY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1026 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA100F-48-SNCY.pdf2.LFA100F-48-SNCY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA100F-48-SNGY
LFA100F-48-SNGY
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1277 pcs
Κατεβάστε: LFA100F-48-SNGY.pdf
RFQ
LFA100F-48-SNJ1
LFA100F-48-SNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1154 pcs
Κατεβάστε: LFA100F-48-SNJ1.pdf
RFQ
LFA100F-48-SN
LFA100F-48-SN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 100W
Κατεβάστε: LFA100F-48-SN.pdf
LFA100F-48-SNGR
LFA100F-48-SNGR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA100F-48-SNGR.pdf
LFA100F-48-SNC
LFA100F-48-SNC
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V