LFA100F-36-SNR2Y
CoselCosel
LFA100F-36-SNR2Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA100F-36-SNR2Y.pdf2.LFA100F-36-SNR2Y.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA100F-36-SNR2Y Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1086 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA100F-36-SNR2Y.pdf2.LFA100F-36-SNR2Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.8A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA100F-36-SNRY
LFA100F-36-SNRY
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 1207 pcs
Κατεβάστε: LFA100F-36-SNRY.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNR2
LFA100F-36-SNR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 1127 pcs
Κατεβάστε: LFA100F-36-SNR2.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNY
LFA100F-36-SNY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Κατεβάστε: LFA100F-36-SNY.pdf
LFA100F-36-SR
LFA100F-36-SR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Κατεβάστε: LFA100F-36-SR.pdf
LFA100F-36-SNR
LFA100F-36-SNR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V