LFA100F-24-SGR
CoselCosel
LFA100F-24-SGR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA100F-24-SGR.pdf2.LFA100F-24-SGR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA100F-24-SGR Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1023 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA100F-24-SGR.pdf2.LFA100F-24-SGR.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.3A