LFA100F-15-CGY
CoselCosel
LFA100F-15-CGY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA100F-15-CGY.pdf2.LFA100F-15-CGY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA100F-15-CGY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1199 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA100F-15-CGY.pdf2.LFA100F-15-CGY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 85.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A