LEB225F-0524-SNT
CoselCosel
LEB225F-0524-SNT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LEB225F-0524-SNT.pdf2.LEB225F-0524-SNT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 434 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LEB225F-0524-SNT Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 434 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEB225F-0524-SNT.pdf2.LEB225F-0524-SNT.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Σειρά LEB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 14A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A, 14A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LEB225F-0524-SN
LEB225F-0524-SN
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Σε απόθεμα: 617 pcs
Κατεβάστε: LEB225F-0524-SN.pdf
RFQ
LEB225F-0524-SYZ35
LEB225F-0524-SYZ35
Σε απόθεμα: 429 pcs
Κατεβάστε: LEB225F-0524-SYZ35.pdf
RFQ
LEB225F-0524-SNTY
LEB225F-0524-SNTY