LEB100F-0524-SNG
CoselCosel
LEB100F-0524-SNG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LEB100F-0524-SNG.pdf2.LEB100F-0524-SNG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 705 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LEB100F-0524-SNG Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 705 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEB100F-0524-SNG.pdf2.LEB100F-0524-SNG.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Σειρά LEB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 7A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A, 7A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LEB100F-0524-SN
LEB100F-0524-SN
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 24V 100W
Σε απόθεμα: 820 pcs
Κατεβάστε: LEB100F-0524-SN.pdf
RFQ
LEB100F-0524-SNTY
LEB100F-0524-SNTY
Σε απόθεμα: 591 pcs
Κατεβάστε: LEB100F-0524-SNTY.pdf
RFQ
LEB100F-0524-S
LEB100F-0524-S
Σε απόθεμα: 759 pcs
Κατεβάστε: LEB100F-0524-S.pdf
LEB100F-0524-RT
LEB100F-0524-RT
Σε απόθεμα: 720 pcs
Κατεβάστε: LEB100F-0524-RT.pdf
LEB100F-0524-SNY
LEB100F-0524-SNY
Σε απόθεμα: 818 pcs
Κατεβάστε: LEB100F-0524-SNY.pdf
LEB100F-0524-SNGT
LEB100F-0524-SNGT