LEA75F-24-HY
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (OPEN FRAME)
Φύλλα δεδομένων: 1.LEA75F-24-HY.pdf2.LEA75F-24-HY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 888 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEA75F-24-HY
Αριθμός εξαρτήματος LEA75F-24-HY Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 888 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEA75F-24-HY.pdf2.LEA75F-24-HY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Σειρά LEA Ισχύς (Watts) 75W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A