LEA75F-18-SNY
CoselCosel
LEA75F-18-SNY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (OPEN FRAME)
Φύλλα δεδομένων: 1.LEA75F-18-SNY.pdf2.LEA75F-18-SNY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 925 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEA75F-18-SNY
Αριθμός εξαρτήματος LEA75F-18-SNY Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 925 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEA75F-18-SNY.pdf2.LEA75F-18-SNY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 18V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Σειρά LEA Ισχύς (Watts) 75W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.2A