LEA50F-5-SNY
CoselCosel
LEA50F-5-SNY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (OPEN FRAME)
Φύλλα δεδομένων: 1.LEA50F-5-SNY.pdf2.LEA50F-5-SNY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEA50F-5-SNY
Αριθμός εξαρτήματος LEA50F-5-SNY Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 1206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEA50F-5-SNY.pdf2.LEA50F-5-SNY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Σειρά LEA Ισχύς (Watts) 50W
Αλλα ονόματα 1776-2350
LEA50F-5-SNY-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE, cURus, TUV