LEA50F-24-GHY
CoselCosel
LEA50F-24-GHY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (OPEN FRAME)
Φύλλα δεδομένων: 1.LEA50F-24-GHY.pdf2.LEA50F-24-GHY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEA50F-24-GHY
Αριθμός εξαρτήματος LEA50F-24-GHY Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 1128 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LEA50F-24-GHY.pdf2.LEA50F-24-GHY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Σειρά LEA Ισχύς (Watts) 50W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Universal Input Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A