FTB-150-324-HS
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: FTB-150-324-HS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 48 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 48 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTB-150-324-HS Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48 pcs Φύλλο δεδομένων FTB-150-324-HS.pdf
Τάση - Ονομαστική DC - Τάση - Ονομαστική AC 500V
Στυλ λήξης Terminal Block Σειρά FTB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επαγωγή - Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz
Τύπος φίλτρου Three Phase (Wye) Ρεύμα 150A