FTA-80-683-S
CoselCosel
FTA-80-683-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: FTA-80-683-S.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 236 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FTA-80-683-S
Αριθμός εξαρτήματος FTA-80-683-S Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236 pcs Φύλλο δεδομένων FTA-80-683-S.pdf
Τάση - Ονομαστική DC - Τάση - Ονομαστική AC 500V
Στυλ λήξης Terminal Block Σειρά FTA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επαγωγή - Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz
Τύπος φίλτρου Three Phase (Wye) Ρεύμα 80A
Διαμόρφωση Single Stage εγκρίσεις cURus, VDE
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FTA-BL-SFP+/GRY
FTA-BL-SFP+/GRY
Κατασκευαστές: Finisar Corporation
Περιγραφή: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD GRAY
Σε απόθεμα: 159727 pcs
Κατεβάστε: FTA-BL-SFP+/GRY.pdf
RFQ
FTA-BL-SFP+/GRN
FTA-BL-SFP+/GRN
Περιγραφή: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD GREEN
Σε απόθεμα: 180884 pcs
Κατεβάστε: FTA-BL-SFP+/GRN.pdf
RFQ
FTA-80-683-H
FTA-80-683-H
Κατασκευαστές: Cosel