FCA50F-24-N1
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (AC187-528VIN)
Φύλλα δεδομένων: FCA50F-24-N1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 882 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCA50F-24-N1
Αριθμός εξαρτήματος FCA50F-24-N1 Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 882 pcs Φύλλο δεδομένων FCA50F-24-N1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Σειρά FCA Ισχύς (Watts) 50W
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά DC Input Capable Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A