EAC-30-332-D
CoselCosel
EAC-30-332-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Φύλλα δεδομένων: EAC-30-332-D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EAC-30-332-D
Αριθμός εξαρτήματος EAC-30-332-D Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3319 pcs Φύλλο δεδομένων EAC-30-332-D.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά EAC Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ρεύμα 30A Διαμόρφωση Single Stage