CQS24120-12
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: CQS24120-12.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 803 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CQS24120-12
Αριθμός εξαρτήματος CQS24120-12 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 803 pcs Φύλλο δεδομένων CQS24120-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Σειρά CQS
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 1776-1185 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CQS24150-8-N
CQS24150-8-N
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 703 pcs
Κατεβάστε: CQS24150-8-N.pdf
RFQ
CQS24050-28
CQS24050-28
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 801 pcs
Κατεβάστε: CQS24050-28.pdf
RFQ
CQS24120-12-N
CQS24120-12-N
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V