CHS80483R3-S
CoselCosel
CHS80483R3-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: CHS80483R3-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CHS80483R3-S
Αριθμός εξαρτήματος CHS80483R3-S Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1657 pcs Φύλλο δεδομένων CHS80483R3-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 250V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.30" L x 0.90" W x 0.41" H (33.0mm x 22.8mm x 10.5mm)
Σειρά CHS Ισχύς (Watts) 83W
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CHS804812-S
CHS804812-S
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1386 pcs
Κατεβάστε: CHS804812-S.pdf
RFQ
CHS804812
CHS804812
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1770 pcs
Κατεβάστε: CHS804812.pdf
RFQ
CHSR2AW-X
CHSR2AW-X
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: INSERT 2MOD 1/3 SIZE WHITE
Κατεβάστε:
CHS80483R3-U
CHS80483R3-U