CHS3004812-L2
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: CHS3004812-L2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CHS3004812-L2
Αριθμός εξαρτήματος CHS3004812-L2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1156 pcs Φύλλο δεδομένων CHS3004812-L2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 250V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm)
Σειρά CHS Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 94.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εφαρμογές ITE (Commercial)