CHS3004810-B
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 10V
Φύλλα δεδομένων: CHS3004810-B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 939 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CHS3004810-B
Αριθμός εξαρτήματος CHS3004810-B Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 10V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 939 pcs Φύλλο δεδομένων CHS3004810-B.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 10V
Τάσης - Απομόνωση 250V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.32" L x 0.92" W x 0.50" H (58.9mm x 23.3mm x 12.7mm)
Σειρά CHS Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 94.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 30A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A εφαρμογές ITE (Commercial)