CHS3002412-BC
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: CHS3002412-BC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 777 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CHS3002412-BC
Αριθμός εξαρτήματος CHS3002412-BC Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 777 pcs Φύλλο δεδομένων CHS3002412-BC.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 250V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.41" L x 1.03" W x 0.56" H (61.1mm x 26.1mm x 14.3mm)
Σειρά CHS Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7A εφαρμογές ITE (Commercial)