CES48033-30P-BT
CoselCosel
CES48033-30P-BT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: CES48033-30P-BT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 681 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CES48033-30P-BT Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 681 pcs Φύλλο δεδομένων CES48033-30P-BT.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά CES Ισχύς (Watts) 99W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CES48050-16-N
CES48050-16-N
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 1051 pcs
Κατεβάστε: CES48050-16-N.pdf
RFQ
CES48033-30P-N
CES48033-30P-N
Σε απόθεμα: 795 pcs
Κατεβάστε: CES48033-30P-N.pdf
RFQ
CES48033-30P
CES48033-30P
Σε απόθεμα: 1035 pcs
Κατεβάστε: CES48033-30P.pdf
CES48033-30P-B
CES48033-30P-B