CES24120-6-V
CoselCosel
CES24120-6-V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: CES24120-6-V.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 928 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CES24120-6-V
Αριθμός εξαρτήματος CES24120-6-V Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 928 pcs Φύλλο δεδομένων CES24120-6-V.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά CES Ισχύς (Watts) 72W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CES24050-16-S
CES24050-16-S
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 925 pcs
Κατεβάστε: CES24050-16-S.pdf
RFQ
CES24150-4-R
CES24150-4-R
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 980 pcs
Κατεβάστε: CES24150-4-R.pdf
RFQ
CES388,L3F
CES388,L3F
Κατασκευαστές: Toshiba Semiconductor and Storage
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 100MA ESC