ADA1000F-36-N1
CoselCosel
ADA1000F-36-N1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 594W
Φύλλα δεδομένων: ADA1000F-36-N1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 128 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADA1000F-36-N1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 594W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128 pcs Φύλλο δεδομένων ADA1000F-36-N1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Σειρά ADA Ισχύς (Watts) 594W (1008W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 16.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ADA1000F-36-F
ADA1000F-36-F
Κατασκευαστές: Cosel
Σε απόθεμα: 114 pcs
Κατεβάστε: ADA1000F-36-F.pdf
RFQ
ADA1000F-36-N1W
ADA1000F-36-N1W