ADA1000F-30-TU
CoselCosel
ADA1000F-30-TU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 30V 600W
Φύλλα δεδομένων: ADA1000F-30-TU.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 145 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADA1000F-30-TU Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 30V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145 pcs Φύλλο δεδομένων ADA1000F-30-TU.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 30V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Σειρά ADA Ισχύς (Watts) 600W (1005W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A