WMF6S47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6S47K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: WMF6S47K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WMF6S47K-F
Αριθμός εξαρτήματος WMF6S47K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48338 pcs Φύλλο δεδομένων WMF6S47K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" Dia x 1.000" L (10.90mm x 25.40mm) Σειρά WMF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 338-3367
WMF6S47K-F-ND
WMF6S47KF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές General Purpose