WMF6P15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P15K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: WMF6P15K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WMF6P15K-F
Αριθμός εξαρτήματος WMF6P15K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5968 pcs Φύλλο δεδομένων WMF6P15K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.685" Dia x 1.374" L (17.40mm x 34.90mm) Σειρά WMF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose