WMF1S39K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1S39K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.039UF 100VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: WMF1S39K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WMF1S39K-F
Αριθμός εξαρτήματος WMF1S39K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.039UF 100VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4621 pcs Φύλλο δεδομένων WMF1S39K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 65V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" Dia x 0.811" L (6.10mm x 20.60mm) Σειρά WMF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial
χωρητικότητα 0.039µF εφαρμογές General Purpose