VPR882U6R3N2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
VPR882U6R3N2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 8800UF 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: VPR882U6R3N2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
192 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPR882U6R3N2C
Αριθμός εξαρτήματος VPR882U6R3N2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 8800UF 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6369 pcs Φύλλο δεδομένων VPR882U6R3N2C.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia (25.40mm)
Σειρά VPR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.131A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.402" (10.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.126" (54.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 23 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 8800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 10kHz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 8800µF εφαρμογές General Purpose