VPR372U016L2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
VPR372U016L2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3700UF 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: VPR372U016L2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
192 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPR372U016L2C
Αριθμός εξαρτήματος VPR372U016L2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3700UF 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5912 pcs Φύλλο δεδομένων VPR372U016L2C.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.874" Dia (22.20mm)
Σειρά VPR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.981A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.299" (7.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.126" (54.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 26 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 3700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 mOhm @ 10kHz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 3700µF εφαρμογές General Purpose