VPR282U025L2L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
VPR282U025L2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2800UF 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: VPR282U025L2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
192 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPR282U025L2L
Αριθμός εξαρτήματος VPR282U025L2L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2800UF 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5829 pcs Φύλλο δεδομένων VPR282U025L2L.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.874" Dia (22.20mm)
Σειρά VPR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.732A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.299" (7.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.626" (66.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 2800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 10kHz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2800µF εφαρμογές General Purpose