THAS183M010AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS183M010AD1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος THINPACK CAP ALUM 18000 10V
Φύλλα δεδομένων: THAS183M010AD1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THAS183M010AD1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή THINPACK CAP ALUM 18000 10V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5229 pcs Φύλλο δεδομένων THAS183M010AD1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Σειρά THAS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.85A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 18000µF