THAS161M300AC1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS161M300AC1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος THINPACK CAP ALUM 160 300V
Φύλλα δεδομένων: THAS161M300AC1C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THAS161M300AC1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή THINPACK CAP ALUM 160 300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6146 pcs Φύλλο δεδομένων THAS161M300AC1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Σειρά THAS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 900mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.53A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 530 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 160µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 160µF