THA211M350AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA211M350AD1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος THINPACK CAP ALUM 210 350V
Φύλλα δεδομένων: THA211M350AD1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THA211M350AD1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή THINPACK CAP ALUM 210 350V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5931 pcs Φύλλο δεδομένων THA211M350AD1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm)
Σειρά THA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 800mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.44A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.12 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 210µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.12 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 210µF