TAS686K010P1F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS686K010P1F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 10V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TAS686K010P1F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAS686K010P1F
Αριθμός εξαρτήματος TAS686K010P1F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP TANT 68UF 10V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4319 pcs Φύλλο δεδομένων TAS686K010P1F.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Σειρά TAS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial χωρητικότητα 68µF