TAS335K050P1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS335K050P1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 50V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TAS335K050P1C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAS335K050P1C
Αριθμός εξαρτήματος TAS335K050P1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 50V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων TAS335K050P1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Σειρά TAS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial χωρητικότητα 3.3µF