TAS155K075P1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS155K075P1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 75V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TAS155K075P1C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAS155K075P1C
Αριθμός εξαρτήματος TAS155K075P1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 75V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4592 pcs Φύλλο δεδομένων TAS155K075P1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Σειρά TAS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial χωρητικότητα 1.5µF