TAC475K050P06
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAC475K050P06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TAC475K050P06.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAC475K050P06
Αριθμός εξαρτήματος TAC475K050P06 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5885 pcs Φύλλο δεδομένων TAC475K050P06.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Σειρά TAC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός 6 Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TAC475K015P02
TAC475K015P02
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 15V 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 5567 pcs
Κατεβάστε: TAC475K015P02.pdf
RFQ
TAC566K006P06-F
TAC566K006P06-F
Περιγραφή: CAP TANT 56UF 6V 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 37047 pcs
Κατεβάστε: TAC566K006P06-F.pdf
RFQ
TAC475K050P06-F
TAC475K050P06-F