SS3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS3R3M050ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SS3R3M050ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SS3R3M050ST
Αριθμός εξαρτήματος SS3R3M050ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4561 pcs Φύλλο δεδομένων SS3R3M050ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά SS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 24mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 27.6mA @ 1kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40.21 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SS3P6L-E3/86A
SS3P6L-E3/86A
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 60V 3A TO277A
Σε απόθεμα: 5488 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SS3P6L-E3/87A
SS3P6L-E3/87A
Σε απόθεμα: 4769 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SS3P6LHM3_A/I
SS3P6LHM3_A/I
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay