SS330M6R3ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS330M6R3ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SS330M6R3ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SS330M6R3ST
Αριθμός εξαρτήματος SS330M6R3ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4243 pcs Φύλλο δεδομένων SS330M6R3ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 42mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 46.2mA @ 1kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9.65 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose