SPSX271M02R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPSX271M02R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Φύλλα δεδομένων: SPSX271M02R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPSX271M02R
Αριθμός εξαρτήματος SPSX271M02R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4452 pcs Φύλλο δεδομένων SPSX271M02R.pdf
Τάση - Ονομαστική 2V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SPSX
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 270µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SPSX221M02R
SPSX221M02R
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Σε απόθεμα: 5980 pcs
Κατεβάστε: SPSX221M02R.pdf
RFQ
SPSX271M0ER-7
SPSX271M0ER-7
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Σε απόθεμα: 5820 pcs
Κατεβάστε: SPSX271M0ER-7.pdf
RFQ
SPSX271M02R-6
SPSX271M02R-6