SPSX151M06R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPSX151M06R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: SPSX151M06R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPSX151M06R
Αριθμός εξαρτήματος SPSX151M06R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6014 pcs Φύλλο δεδομένων SPSX151M06R.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SPSX
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 338-2402-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose