SPCX101M06R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPCX101M06R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: SPCX101M06R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPCX101M06R
Αριθμός εξαρτήματος SPCX101M06R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4349 pcs Φύλλο δεδομένων SPCX101M06R.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SPCX
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.7A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 338-2397-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose