SPA221M0ER
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA221M0ER Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: SPA221M0ER.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPA221M0ER
Αριθμός εξαρτήματος SPA221M0ER Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5929 pcs Φύλλο δεδομένων SPA221M0ER.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SPA
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF