SPA181M06R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA181M06R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: SPA181M06R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPA181M06R
Αριθμός εξαρτήματος SPA181M06R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48612 pcs Φύλλο δεδομένων SPA181M06R.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SPA
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.165" (4.20mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 180µF