SN330M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN330M050ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN330M050ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN330M050ST
Αριθμός εξαρτήματος SN330M050ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4770 pcs Φύλλο δεδομένων SN330M050ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 150mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.83 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.83 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 33µF