SN102M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN102M010ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN102M010ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN102M010ST
Αριθμός εξαρτήματος SN102M010ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5328 pcs Φύλλο δεδομένων SN102M010ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 885mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 270 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1000µF