SLPX562M080E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX562M080E4P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLPX562M080E4P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLPX562M080E4P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38037 pcs Φύλλο δεδομένων SLPX562M080E4P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά SLPX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.7A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.88A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 59 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 59 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 5600µF