SLPX223M016C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX223M016C7P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLPX223M016C7P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLPX223M016C7P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80037 pcs Φύλλο δεδομένων SLPX223M016C7P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά SLPX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.44A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.55A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 30 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22000µF