SLPX183M010C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX183M010C3P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLPX183M010C3P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLPX183M010C3P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71186 pcs Φύλλο δεδομένων SLPX183M010C3P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά SLPX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.08A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.85A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 41 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 41 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 18000µF